Blog Archives

Czym można palić w piecu z podajnikiem?

W piecu tłokowym spalisz wszystko, byle było suche bo tłok sie zablokuje, a potem jest troche roboty z wyczyszczeniem tego.…

Czym można palić w piecu z podajnikiem?

Polecam przejrzeć kotły z podajnikiem szufladowym. W picach tego typu nie musisz ograniczać sie do jednego rodzaju opału, co jest bardzo wygodne przy zmieniających sie cenach.…

Jak układać produkty na magazynie?

Moim zdaniem najlepiej wszystko dokładnie opisać, nazwa działu, numer regału i półki. Tak się robi na większych magazynach, żeby właśnie nie tracić czasu na szukanie.

Jak układać produkty na magazynie?

U nas najlepiej sprawdzają się palety i wózek widłowy. Każda strefa magazynu jest opisana, dzięki czemu wiemy, gdzie szukać danych produktów. Polecam znaleźć producenta palet drewnianych i u niego kupować, bo jest dużo taniej i wygodniej, niż szukać używanych, lub

Jakie materiały do budowy domu?

Jeżeli macie jakąś ekipę, która będzie wam budowała dom, warto podpytać ich, gdzie najtaniej można kupić materiały. Na pewno znają takie miejsca w okolicy, w końcu to ich branża.

Jakie materiały do budowy domu?

My zdecydowaliśmy się na hurtownie, które mamy w okolicy. Przykładowo pręt żebrowany w Gorzowie kupisz w firmie Blachostal, w bardzo korzystnej cenie. Warto też monitorować promocje w popularnych marketach.

Jak naprawiać spodnie przedszkolaka?

U nas na szczęście jest na osiedlu krawcowa, która świetnie radzi sobie z takimi problemami. Ma dużo ciekawych i kolorowych łatek, także zanoszę tam wszystkie nasze dresowe spodnie z przetarciami i dziurami, a następnego dnia mogę już odebrać gotowe, naprawione

Jak naprawiać spodnie przedszkolaka?

My mamy klej do tkanin i całe mnóstwo łatek. Młody wybiera, jaką tym razem naklejamy i po problemie. Nie trzeba rozkładać maszyny ani się męczyć żelazkiem.

Czy są małe grille do kamperów?

My mamy zwykłego, tradycyjnego grilla składanego, dzięki temu zajmuje naprawdę mało miejsca, a możemy go zabrać wszędzie. Czasami najprostsze rozwiązania, są najlepsze.

Czy są małe grille do kamperów?

Myślę, że może wam się spodobać grill elektryczny kompaktowy. Jest mały, więc na pewno wam się gdzieś zmieści. Dodatkowo można szybko na nim upiec warzywa, czy mięso, więc dla każdego będzie coś dobrego.