Czym jest oprogramowanie KQS?

kqs.store

Oprogramowanie KQS zostało stworzone z myślą o firmach, które posiadają sklepy internetowe. Obecnie, zjawisko to jest nam wszystkim znane – znaczna większość populacji dokonuje transakcji przez Internet przynajmniej 2 razy w miesiącu. Zalety oraz korzyści, jakie wynikają z posiadania tego typu oprogramowania, to przede wszystkim instalacja oprogramowania na własnym serwerze (eliminuje to konieczność nawiązywania współpracy z firmą zewnętrzną, która może mieć wgląd w wyniki sprzedaży i która pobiera comiesięczne opłaty). Dodatkowo, korzystanie z usług innej firmy wiąże się z opłatami za ewentualną pomoc techniczną, z której firmy korzystają może parę razy do roku. Dziś, w dobie rozwoju technologii i zwiększeniu wymagań klientów, wiele firm może skorzystać z oprogramowania, które jest nie tylko bezpieczne i praktyczne, ale i wpływa pozytywnie na sprzedaż i obsługę klientów. Instalacja oprogramowania KQS na praktycznie każdym serwerze jest możliwa dzięki temu, że samo oprogramowanie powstało poprzez wykorzystanie języka PHP oraz specjalnej bazy danych MySQL. Warto również wspomnieć o tzw. technologii IonCube. Zastosowanie tej technologii w procesie tworzenia oprogramowania KQS ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom. Dodatkowo, IonCube gwarantuje bezawaryjną pracę.

Korzyści z posiadania oprogramowania KQS

Wiele jest korzyści, jakie wynikają z zakupienia oprogramowania KQS. Warto wymienić najważniejsze, by móc podkreślić niezawodność oprogramowania. Czym wyróżnia się KQS? Otóż, podstawowe zalety to:

  • Praktyczne i proste w obsłudze oprogramowanie,
  • Możliwość instalacji na większości serwerów hostingowych,
  • Brak zbędnych opłat,
  • Możliwość dodawania własnych modułów w menu,
  • Kontrolowanie stanów w magazynach,
  • Podstawowe czynności, np. wystawianie faktur, różne systemy płatności, kody rabatowe, programy lojalnościowe, wiele wbudowanych integracji, które usprawniają znacznie pracę z systemem,
  • Płatność w wielu walutach,
  • Możliwość filtracji produktów na podstawie koloru, rozmiaru itp.

sklep kqs

Dziś, znaczna większość firm posiada sklepy internetowe. Handel wciąż się rozwija, więc powstają systemy dopasowane do wymagań przedsiębiorców. Oprogramowanie KQS, dzięki swoim możliwościom, wpływa na jakość i ilość sprzedaży.
By móc korzystać z oprogramowania KQS, nasz serwer musi spełniać wszystkie wymagania. Do podstawowych wymagań należą między innymi:

– obsługa języka PHP,
– obsługa IonCube,
– posiadanie bazy danych MySQL.

Zastosowanie oprogramowania KQS gwarantuje nam wzrost sprzedaży. Prowadzenie sklepu internetowego jest bowiem prostsze, gdy system jest automatyczny i posiada wszelkie rozszerzenia. Np., możliwość wyszukiwania konkretnego produktu na różne sposoby (według rozmiaru, koloru, kodu czy nazwy) pozwala nam na szybką współpracę z systemem i klientem. Warto również dodać, że samo oprogramowanie istnieje już 12 lat, dzięki czemu możemy mieć pewność, że w ciągu tego czasu wszystkie funkcje systemowe zostały zaktualizowane i ulepszone. Poza tym, lata pracy pozwoliły na wykształcenie się nowych elementów, dodatkowych funkcji w systemie i dopasowanie się do potrzeb rynku. Oprócz modułów istniejących już w systemie, możemy dodawać własne elementy, modyfikować wygląd systemu oraz wprowadzać wiele istotnych zmian i nowości. Oprogramowanie KQS umożliwia nam również wystawianie dokumentów magazynowych, regulaminów, umów czy innych ważnych dokumentów.
W dzisiejszych czasach, przedsiębiorcy i klienci są coraz bardziej wymagający. Praca w handlu wymaga również dostosowania programów do wysokiego poziomu obsługi. Oprogramowanie KQS jest więc odpowiednim typem systemu dla firm zarówno większych, jak i tych mniejszych.