Dobry wodzirej czyli jaki?

sprzęt wodzireja

Mimo tego, że wiele osób uważa że w dzisiejszych czasach wiele młodych ludzi nie bierze ślubów to jest ich nadal całkiem sporo. Może mniej niż w latach ubiegłych, ale jednak dużo. Organizacja samego wesela wiąże się przede wszystkim z dużym nakładem czasowym jak i również nakładem finansowym. Jednak gdy chcemy mieć wesele wymarzone musimy się poświęcić.

Zabawa na weselu a umiejętności wodzireja

Oprócz kościoła, restauracji, sukienki ślubnej, garnituru ślubnego czy samochodu którym pojedziemy podczas naszego wielkiego dnia musimy także zadbać o prowadzenie zabawy podczas wesele. Komu najlepiej tą funkcję przyznać? Odpowiedź jest jedna. Najlepszy będzie wodzirej na wesele. Jednak by tak się stało, by zabawa była przednia musimy wybrać dobrego wodzireja. A dobry wodzirej to jaki? Przede wszystkim dobry wodzirej na wesele powinien cechować się nienaganną prezencją oraz wysoką kulturą osobistą. Dzięki tym dwóm cechom wyróżnia się z tłumu i jest to kolejna zaleta. Niektórzy kojarzą wodzireja ze śmiesznym pajacem. Dobry wodzirej nie jest pajacem. Nie ma za zadanie robić z siebie klauna czy błazna. Nie powinien także pod żadnym pozorem obrażać weselnych gości. Musi jednak dostosowywać się bez jakichkolwiek wpadek do różnych sytuacji. Powinien trzymać się z boku jeśli tego wymaga dana sytuacja czy być w centrum zainteresowania jeśli wyczuje taką potrzebę. Powinien swoje zajęcia traktować bardziej jako zabawę nić jako pracę. Tylko wtedy będzie maksymalnie wyluzowany oraz zrelaksowany. Przyjemność powinien mu sprawiać kontakt z ludźmi (obojętnie w jakim wieku) i ich zabawianie.

Co powinien potrafić wodzirej?

Zabawianie to nie powinno być na siłę. Dobry wodzirej także nie napije się ani jednej kropli alkoholu podczas wesele. Zasada w tej branży jest taka, że dobry wodzirej to wodzirej trzeźwy. Wodzirej powinien być także dobrym konferansjerem. Zapowiadać powinien wszelkie odbywające się części uroczystości weselnej. Od jej początku po sam koniec. Powinien zachęcać gości do wspólnego śpiewania oraz tańczenia. Nawet przy stole. Wodzirej na weselu także sprawi, że będzie ono jednocześnie zabawne i wesołe oraz eleganckie. Wodzirej powinien być także świetnym nauczycielem. Powinien pomagać w nauce tańca gościom. Powinien sam dobrze śpiewać oraz tańczyć.

temat dla wodzireja

Taniec i zabawa a praca wodzireja

Źle poruszający się wodzirej na weselu może okazać się istną tragedią. Do jego profesji należy także organizacja świateł. Musi potrafić zorganizować świetną scenerię do każdej sytuacji.Zadań wodzireja jest naprawdę wiele. Wszystkie z nich należy ustalić jeszcze przed ślubem z przyszła Parą Młodą. Każda z przyszłych Par Młodych ma inne preferencje oraz oczekiwania co do jego pracy. Nie powinien wodzirej niczego narzucać. Może on jednak coś doradzić. Ważne by całość wesela była zaplanowana i żeby nie wtargnęła się w nią żadna wpadka. Nie możemy sobie przecież na to pozwolić w dniu, który jest dla nas najważniejszym dniem w życiu Współpraca między wodzirejem, a Parą Młodą jest także bardzo istotna. Trzeba jasno mówić czego się oczekuje, a oczekiwania zostaną spełnione.