Konsultantka Oriflame – zalety pracy dla szwedzkiej marki kosmetyków

kosmetyki oriflame

Praca konsultantki Oriflame może wydawać się dla postronnych obserwatorów jedynie rozdawaniem katalogu z kosmetykami i zbieraniem zamówień od bliskich i znajomych. W rzeczywistości jednak marka i jej najlepsi konsultanci od dawna pokazują, że na współpracy można zbudować pełną sukcesów karierę zawodową i czerpać z niej naprawdę wiele korzyści. Nie jesteś przekonana, czy to zadanie dla Ciebie? Sprawdź co warto wiedzieć o pracy w Oriflame i gdzie możesz poznać tajniki pracy konsultanta.

Jak zostać konsultantką Oriflame i dlaczego warto?

Jeśli lubisz testować nowe kosmetyki, ciągle poszukujesz ciekawych produktów i chcesz korzystać ze zniżek na każde swoje zamówienie, współpraca z Oriflame może być rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Wystarczy, że dołączysz do klubu i wniesiesz niewielką opłatę za wpisowe, a uzyskasz pełen dostęp do swojego konta, z którego możesz realizować zarówno zamówienia dla siebie, jak i dla swoich przyszłych klientów. Tych warto zdobywać wśród bliskich i znajomych, nie poprzez namawianie ich do zakupów, ale przez zachęcanie do wypróbowania nowych produktów.

Każdy potrzebuje w swoim codziennym życiu kosmetyków do pielęgnacji – kto nie chciałby skorzystać z nich po promocyjnej cenie? Im większe zainteresowanie wokół produktów Oriflame zbudujesz, tym większa szansa że ludzie będą zgłaszali się do Ciebie po kolejne rekomendacje i polecali Cię jako konsultanta kolejnym znajomym. Tak budujesz swoją sieć klientów. Sama sprzedaż katalogowa to jednak nie jedyny sposób na korzyści ze współpracy z Oriflame.

Dołączając do grona konsultantów marki zyskujesz 20% zniżkę na swoje zakupy i 25% marżę od każdego zrealizowanego zamówienia. Gdy jednak poczujesz się ze swoją pracą w roli konsultanta naprawę dobrze i zechcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, a przy tym zwiększać swoje zarobki i zyskać dostęp do ciekawych możliwości jakie oferuje Oriflame, zacznij budować własną sieć sprzedaży i dołącz do grona Sponsorów zapraszając do współpracy nowych konsultantów.

Gdy budujesz własny zespół, wspólnie pracujecie na osiąganie wyższych wyników sprzedażowych. Oriflame wynagradza aktywne zespoły oferując bonusy za osiągnięcie kolejnych progów i zwiększanie obrotów marki, a swoim Sponsorom oferuje szasnę awansu na kolejne poziomy w Drodze do Sukcesu, z którymi wiążą się premie pieniężne, zaproszenia na międzynarodowe wyjazdy i konferencje, wyróżnienia na Balu Dyrektorów, a nawet samochód służbowy.

Dowiedz się więcej o byciu konsultantką i poczytaj bloga Top Lidera

Współpraca z Oriflame w charakterze konsultantki to niezwykła okazja do bliższego poznania i wypróbowania wielu dobrej jakości kosmetyków w niższej cenie, zarobienia na realizowaniu zamówień dla znajomych i bliskich, a także budowania własnego zespołu konsultantów. W Internecie nie brak informacji o tym jak zostać konsultantką, gdzie wypełnić formularz, jak zrealizować swoje pierwsze zamówienie czy ile można zarobić składając kolejne zamówienia.

Im dłużej współpracujesz z Oriflame tym więcej pytań może pojawiać się w Twojej głowie odnośnie dalszego rozwoju. Na tym etapie warto już sięgnąć po informacje z wiarygodnych źródeł i dlatego tak dobrym pomysłem jest regularne czytanie blogów Top Liderów Oriflame.

Blog to nie tylko miejsce, w którym przeczytasz o nowych i kultowych kolekcjach kosmetyków, sprawdzisz najnowsze promocje katalogowe czy zapoznasz się z cechami poszczególnych produktów, ale też przede wszystkim miejsce, w którym zgromadzono wiedzę niezbędną do rozwoju Twojej kariery konsultantki.

Sprawdź, co Liderzy mają do powiedzenia w kwestii osiągania kolejnych progów premiowych, rozwijania własnej sieci sprzedaży, oferowanych przez markę szkoleń i warsztatów, wyjazdów międzynarodowych, a nawet oferty samochodowej dostępnej od poziomu Dyrektora Struktur Sprzedaży.

Pod adresem http://gierzkiewicz.pl/blog znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do budowania własnej marki jako Sponsora i szybko przekonasz się, że praca nad budowaniem własnego zespołu nie musi być trudna, jeśli wiesz jak robić to dobrze. Blog to sposób, by pozostać w kontakcie ze swoim Liderem zespołu nawet wtedy, gdy nie planujecie kolejnych spotkań! Najlepszy dodatek do porannej kawy.