Impreza firmowa na stoku? Czemu nie?

szkółka narciarska Szczyrk

Impreza integracyjna to doskonały sposób na to, aby pracownicy lepiej się poznali, przełamali bariery komunikacyjne oraz stworzyli zgrany zespół. Tego typu spotkania i wydarzenia przyczyniają się do lepszej współpracy między pracownikami.

Warto w tej kwestii być pomysłowym i zorganizować coś naprawdę ciekawego, co zapewni pracownikom świetną zabawę i naprawdę wyjątkową atmosferę. Świetnym pomysłem, który stopniowo zaczyna się cieszyć w Polsce coraz większą popularnością, są imprezy integracyjne połączone z wyjazdem na narty.

Impreza integracyjna na stoku narciarskim

Imprezy integracyjne były jeszcze do niedawna w Polsce zupełną nowością. Obecnie jest to standard w każdej nowoczesnej firmie, której zależy na dobrych relacjach między pracownikami. Jest to niezwykle istotne nie tylko ze względu na dobrą, przyjazną atmosferę w przedsiębiorstwie, ale również z punktu widzenia funkcjonowania różnych procesów w firmie. Pracownicy, którzy lepiej się znają, mają mniejszy problem z przekazywaniem sobie nawzajem informacji, a ich współpraca jest zdecydowanie bardziej owocna niż w przypadku osób, które w ogóle się nie znają i nie zamieniły ze sobą słowa, poza oczywiście obowiązkami służbowymi. Nowoczesne firmy zdają sobie sprawę z tego, że integracja ma wpływ na pracę całego zespołu pracowników, dlatego coraz większą wagę przywiązują do tego tematu.

gdzie na narty

Nauka jazdy na nartach jest świetnym sposobem na zacieśnienie więzi miedzy pracownikami.

W niektórych przedsiębiorstwach powstają specjalne działy, które odpowiadają za organizowanie eventów dla pracowników, w innych miejscach zajmuje się tym dział kadr oraz HR. Bez względu na to, kto zajmuje się w firmie organizowaniem tego typu wydarzeń, należy pamiętać o odpowiedniej organizacji. Aby wszystko przebiegło sprawnie i dało oczekiwane efekty, należy cały pomysł dopracować oraz pamiętać o załatwieniu wszystkich najważniejszych kwestii. Liczy się również ciekawy pomysł.

Firmy prześcigają się w organizowaniu różnego rodzaju imprez tematycznych, zajęć kreatywnych lub sportowych oraz tradycyjnych spotkań przy piwie. Coraz większą popularnością cieszą się weekendowe wyjazdy integracyjne na przykład na narty. Na takich wyjazdach cała grupa pracowników ma okazję odpocząć, lepiej się poznać i aktywnie spędzić czas podczas białego szaleństwa na stoku.

Narciarska przygoda w firmowym gronie

Narty to sport, który staje się często pasją na całe życie. Cieszy się on zainteresowaniem ze strony zarówno osób młodych i dzieci, jak i tych nieco starszych. Jest to dyscyplina niewymagająca i dająca wiele możliwości. Na pewno pokochają ją zarówno osoby, które cenią sobie spokojną rozrywkę na świeżym powietrzu, jak i Ci, którzy poszukują mocnych i ciekawych wrażeń. Wspólny wyjazd na narty z firmową załogą to doskonały pomysł, aby zintegrować pracowników. Złapią wspólnie sportowego bakcyla i spędzą czas na doskonałej zabawie. Ponadto wspólna pasja to doskonały temat do rozmów!

Podczas wyjazdu narciarskiego pracownicy będą mogli spędzić praktycznie cały dzień wspólnie. Po sycącym śniadaniu w hotelowej restauracji będzie czekało na nich białe szaleństwo i możliwość wyładowania energii na stoku. Miłośnicy spokojnej jazdy będą mogli razem przemierzać najmniej strome trasy bez ostrych zakrętów, a z kolei Ci, którzy lubią ostrą jazdę, na pewno chętnie wybiorą się wspólnie na trasy o największym nachyleniu i będą porównywać swoją technikę oraz dawać sobie ciekawe wskazówki. Po zejściu ze stoku i zjedzeniu obiadu warto zaplanować inne rozrywki w zimowym klimacie, na przykład gry zespołowe przy grzanym piwie i winie, karaoke lub wyjątkowe warsztaty dopasowane do zainteresowań uczestników.