Imprezy sezonowe we Wrocławskim hotelu Jasek

Imprezy sezonowe to świetna okazja do niecodziennej zabawy, którą zapamiętamy na długo. W końcu nie ma nic lepszego niż dobrze zorganizowane Andrzejki czy ostatki. Z kolei na własny bal maturalny czy magisterski idzie się jedynie raz w życiu… Warto zatem zadbać o to, by wszystkie te wyjątkowe okazje spędzić we właściwym do tego miejscu. Gdzie najlepiej zorganizować uroczystość we Wrocławiu? Zapraszamy do Hotelu Jasek!

 

Andrzejki we Wrocławiu

W tym roku hotel Jasek oferuje spędzenie Andrzejek w klimatycznej oprawie, w bardzo przystępnych cenach. Przy opłaceniu rezerwacji przed 10. października można liczyć na 10% rabatu od ceny wyjściowej, która różni się w zależności od zarezerwowanego terminu- 180 zł za rezerwację na 29. listopada oraz 190 zł za 30. listopada. W cenie zawarta jest opłata za udział w balu andrzejkowym, nocleg dla dwóch osób oraz śniadanie. Do tego szampańska zabawa przy muzyce na żywo gwarantowana.

Ostatki

Ostatki, jak sama nazwa wskazuje, to dosłownie ostatni moment na to, aby wykorzystać uroki karnawału i zorganizować go tak, by zapadł w pamięci na długo. Bal w domowym zaciszu stracił swój urok? Ostatki w eleganckim hotelu Jasek mogą okazać się trafionym wyborem! Hotel oferuje trzy piękne, przestronne sale balowe, każda urządzona w innym stylu z możliwością dekoracji własnej. Bogata oferta menu kuchni polskiej, możliwość organizacji imprezy na dowolną ilość osób oraz doborowa muzyka, idealna na karnawał- wszystko to gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Bale maturalne i magisterskie- Wrocław

Dla szkół lub uczelni, które nie są w stanie zorganizować tego typu uroczystości samodzielnie, z pomocą przychodzą wykwalifikowani specjaliści z hotelu Jasek, którzy zapewniają kompleksową obsługę wydarzenia od A do Z. Jak wiadomo, organizacja balu maturalnego generuje niemały stres oraz koszty finansowe, więc w związku z tym przy organizacji imprezy na minimum 150 osób hotel zapewnia dekorację sali, obsługę kelnerską oraz znanego wrocławskiego DJ-a w gratisie. Menu już od 130 zł za osobę.

Oprócz wyżej wymienionych okazji, warto zajrzeć w zakładkę przedstawiającą oferty specjalne hotelu Jasek. Znajdują się tam atrakcyjne pakiety imprezowe z okazji Andrzejek oferujące kolację oraz szeroki wybór dań gorących przy bufecie szwedzkim, klimatyczny karnawał w stylu gothic party, gdzie będzie można bawić się w trzech odpowiednio wystylizowanych na tę okazję salach przy muzyce na żywo. Oferta specjalna zapewnia już miejsce, w którym przywitać będzie można nadchodzący rok 2020 lub rozbudowaną ofertę na przyszłoroczny sezon komunijny. Na stronie podano przykładowe menu (w przypadku menu dla dzieci opłata za dziecko w wieku 3 lat i poniżej nie jest pobierana) oraz szeroką ofertę zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu, takich jak malowanie twarzy, plac zabaw i wiele innych, a wszystko pod opieką doświadczonych animatorów. Z kolei w przypadku sylwestra, miejsca można rezerwować już teraz, przy czym jeśli rezerwacja zostanie opłacona do 31 października udzielony zostanie rabat w wysokości 10% od ceny wyjściowej, która wynosi 680 zł za parę. Hotel Jasek we Wrocławiu gwarantuje bardzo bogatą ofertę i szeroki zakres usług. Organizując tam uroczystość, powierzasz ją tym samym w ręce najlepszych specjalistów, z pewnością, że całość imprezy przebiegnie bez zbędnych zakłóceń.