Imprezy sezonowe we Wrocławskim hotelu Jasek Premium

Imprezy sezonowe to świetna okazja do niecodziennej zabawy, którą zapamiętamy na długo. W końcu nie ma nic lepszego niż dobrze zorganizowane Andrzejki czy ostatki. Z kolei na własny bal maturalny czy magisterski idzie się jedynie raz w życiu… Warto zatem zadbać o to, by wszystkie te wyjątkowe okazje spędzić we właściwym do tego miejscu. Gdzie najlepiej zorganizować uroczystość we Wrocławiu? Zapraszamy do Hotelu Jasek Premium!

 

Andrzejki we Wrocławiu

W tym roku hotel Jasek Premium oferuje spędzenie Andrzejek w klimatycznej oprawie, w bardzo przystępnych cenach. Przy opłaceniu rezerwacji przed 10. października można liczyć na 10% rabatu od ceny wyjściowej, która różni się w zależności od zarezerwowanego terminu- 180 zł za rezerwację na 29. listopada oraz 190 zł za 30. listopada. W cenie zawarta jest opłata za udział w balu andrzejkowym, nocleg dla dwóch osób oraz śniadanie. Do tego szampańska zabawa przy muzyce na żywo gwarantowana.

Imprezowe ostatki w hotelu

Ostatki, jak sama nazwa wskazuje, to dosłownie ostatni moment na to, aby wykorzystać uroki karnawału i zorganizować go tak, by zapadł w pamięci na długo. Bal w domowym zaciszu stracił swój urok? Ostatki w eleganckim hotelu Jasek Premium mogą okazać się trafionym wyborem! Hotel oferuje trzy piękne, przestronne sale balowe, każda urządzona w innym stylu z możliwością dekoracji własnej. Bogata oferta menu kuchni polskiej, możliwość organizacji imprezy na dowolną ilość osób oraz doborowa muzyka, idealna na karnawał- wszystko to gwarantuje niezapomniane wrażenia.

impreza w hotelu Jasek PremiumBale maturalne i magisterskie- Wrocław

Dla szkół lub uczelni, które nie są w stanie zorganizować tego typu uroczystości samodzielnie, z pomocą przychodzą wykwalifikowani specjaliści z hotelu Jasek Premium , którzy zapewniają kompleksową obsługę wydarzenia od A do Z. Jak wiadomo, organizacja balu maturalnego generuje niemały stres oraz koszty finansowe, więc w związku z tym przy organizacji imprezy na minimum 150 osób hotel zapewnia dekorację sali, obsługę kelnerską oraz znanego wrocławskiego DJ-a w gratisie. Menu już od 130 zł za osobę.

ZAREZERWUJ MIEJSCE W HOTELU JASEK PREMIUM ***!

 

Oprócz wyżej wymienionych okazji, warto zajrzeć w zakładkę przedstawiającą oferty specjalne hotelu Jasek Premium. Znajdują się tam atrakcyjne pakiety imprezowe z okazji Andrzejek oferujące kolację oraz szeroki wybór dań gorących przy bufecie szwedzkim, klimatyczny karnawał w stylu gothic party, gdzie będzie można bawić się w trzech odpowiednio wystylizowanych na tę okazję salach przy muzyce na żywo. Oferta specjalna zapewnia już miejsce, w którym przywitać będzie można nadchodzący rok 2020 lub rozbudowaną ofertę na przyszłoroczny sezon komunijny.

sala weselnaNa stronie podano przykładowe menu (w przypadku menu dla dzieci opłata za dziecko w wieku 3 lat i poniżej nie jest pobierana) oraz szeroką ofertę zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu, takich jak malowanie twarzy, plac zabaw i wiele innych, a wszystko pod opieką doświadczonych animatorów. Z kolei w przypadku sylwestra, miejsca można rezerwować już teraz, przy czym jeśli rezerwacja zostanie opłacona do 31 października udzielony zostanie rabat w wysokości 10% od ceny wyjściowej, która wynosi 680 zł za parę. Hotel Jasek Premium we Wrocławiu gwarantuje bardzo bogatą ofertę i szeroki zakres usług. Organizując tam uroczystość, powierzasz ją tym samym w ręce najlepszych specjalistów, z pewnością, że całość imprezy przebiegnie bez zbędnych zakłóceń.

Luksusowy Hotel Jasek Premium Wrocław

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl