Konferencje w Szklarskiej Porębie

pensjonat szklarska poręba

Szklarska Poręba to przepiękna miejscowość turystyczna, która każdego roku przyciąga wielu wczasowiczów zarówno w sezonie, jak i poza nim. To jednak nie wszystko.

Szklarska Poręba to miejsce idealne nie tylko na wakacje z rodziną lub w gronie przyjaciół, ale również odpowiednie na spotkania integracyjne, wyjazdy służbowe oraz szkolenia i konferencje.

Jeśli Twoja firma zlokalizowana jest niedaleko Szklarskiej Poręby, to ważną konferencję branżową lub wewnętrzną dla pracowników firmy warto zorganizować właśnie w tej malowniczej miejscowości. Dlaczego dobrze jest wybrać takie rozwiązanie? Jakie są jego zalety i jak się dobrze do tego przygotować, aby wszystko poszło zgodnie z planem? Dowiedz się na ten temat więcej z poniższego artykułu i zorganizuj wyjątkową konferencję dla kontrahentów lub pracowników w Szklarskiej Porębie.

Prosty sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym

Szklarska Poręba jest miejscowością interesującą. Charakteryzuje się duża różnorodnością oraz przede wszystkim naprawdę wyjątkowym klimatem, który sprzyja wypoczynkowi i aktywnościom fizycznym. Przepiękna przyroda, liczne punkty widokowe, zapierające dech w piersiach wodospady oraz szlaki turystyczne na górskim terenie o różnym poziomie trudności oraz trasy dla narciarzy biegowych i stoki to jednak zaledwie część atrakcji, jakie czekają na Ciebie w tej okolicy. W Szklarskiej Porębie są również liczne muzea oraz domu znanych pisarzy oraz malarzy, które przerobiono na skanseny otwarte dla turystów.

szklarska poręba noclegiW tej miejscowości czekają również atrakcje dla dzieci, takie jak park dinozaurów czy parki linowe oraz inne miejsca pełne rozrywki dla najmłodszych. Nie brakuje również restauracji, klubów i kręgielni oraz aquaparków, które zapewniają zabawę i umożliwiają kreatywne spędzanie czasu wolnego podczas niesprzyjającej pogody. Takie połączenie atrakcji sprawia, że Szklarska Poręba to idealna miejscowość dla każdego. Każdy na pewno odkryje tutaj jakiś aspekt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dzięki temu, że Szklarska Poręba to tak zróżnicowana miejscowość, jest ona również idealnym miejscem na zorganizowanie wyjazdu biznesowego połączonego z ważną konferencją. To idealny sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zorganizować spotkania, a po nich wspólną jazdę na nartach lub wyprawę górskimi szlakami na szczyt lub do wybranego punktu widokowego. Takie atrakcje na pewno zrobią wrażenie na pracownikach lub kontrahentach i będą bardzo miłym wspomnieniem oraz świetną odmianą od nudnych spotkań biurowych.

Podczas wyjazdu będziecie mieli czas wszyscy lepiej się poznać i dogadać, dzięki czemu spotkania biznesowe również staną się bardziej owocne. Połączycie ważne sprawy zawodowe z aktywnym wypoczynkiem i wszyscy na pewno wrócicie do standardowego rytmu pracy w świetnych humorach.

Wybierz sprawdzone miejsce noclegowe z salą na spotkanie

szklarska poręba hoteleKluczem do sukcesu takiego wyjazdu jest odpowiednia organizacja. Aby wszystko poszło zgodnie z planem i udało się wszystko dobrze dograć, warto postawić na odpowiednie miejsce, w którym będziecie mieli jednocześnie zagwarantowany nocleg z wyżywieniem oraz odpowiednie miejsce na ważne spotkania konferencyjne w tym samym budynku lub w jego bliskiej okolicy.

Ułatwi to znacznie wszelkie kwestie logistyczne oraz pomoże Wam zaoszczędzić sporo cennego czasu.

Jeśli wybieracie się w niewielkiej lub średniej wielkości grupie i zależy Wam na profesjonalnej obsłudze oraz wysokim standardzie przy jednoczesnym zachowaniu przytulnej atmosfery i wyjątkowego, górskiego klimatu, to idealnym rozwiązaniem dla Was będzie uroczy pensjonat w malowniczej okolicy, taki  jak na przykład Pensjonat Lider. To przepiękny ośrodek z licznymi atrakcjami oraz profesjonalną salą konferencyjno-bankietową o wysokim standardzie. Ich dodatkowym atutem jest bardzo korzystna oferta cenowa oraz doskonała lokalizacja.